قیمت ایزوگام با نصب

قیمت ایزوگام با نصب

قیمت ایزوگام با نصب

قیمت هر متر مربع ایزوگام با هزینه نصب نسبت به نوع عایق رطوبتی متفاوت است.مشتریان محترمی سوالاتی رو  مطرح میکنند ، که قصد دارم در این نوشته خدمت دوستان و مشتریان محترم مطالبی را عرض کنم ،که اگر نیاز به عایق کاری بام منزل ، استخر ، سرویس بهداشتی و ...دارید بتوانید بهترین عایق را از لحاظ کیفیت و ماندگاری انتخاب کنید.

تعدادی از دوستان سوال میکنند که نیاز به عایق دولایه با ضخامت 4 میلیمتر و دارای روکش آلومینیوم دارند.

به این نکته دقت نمائید که جهت نصب ایزوگام ، عایق دولایه با ضخامت 4 میلیمتر و دارای روکش آلومینیوم نیز از لحاظ کیفی متفاوت هستند ، در اکثر برندهای ایزوگام مشخصات فوق را دارا میباشند ولی کیفیت لایه بندی ، نوع قیر و آلومینیوم یا فوئل آن متفاوت است.

اگر عایق پیش ساخته ای دولایه ، دارای روکش آلومینیوم و ضخانت 4 میلیمتر و وزن رول 40 کیلو بود ، دلیل بر درجه یک بودن محصول نیست.

در این موارد اسم برند و مشخصات برند پرسیده شود و سعی بر انتخاب برند های معروف جهت نصب عایق روی بام منزل ، استخر و ... شوید.

قیمت هر متر مربع ایزوگام با نصب به کیفیت لایه بندی و نوع قیر یا درصد پلیمر عایق بستگی دارد ،که از هر متر مربع 5000 تومان تا 9800 تومان متفاوت است. 

فقط جهت نصب ایزوگام و یا عایق بندی سقف منزل خود دقت نمایید نوع عایق از نوع پلیمری پلاستیکی انتخاب شود که روی لیبل آن درج شده است.(bpp یعنی پلیمری پلاستیکی ، bof یعنی قیر اکسیده)

/ 0 نظر / 35 بازدید