تیتر خبر

آخرین مطالب

عنوان تاریخ
یکشنبه ۱٥ امرداد ،۱۳٩٦
جمعه ۱۳ امرداد ،۱۳٩٦
سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
یکشنبه ٢٥ تیر ،۱۳٩٦
تعویض ایزوگام کهنه
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ٧:٠٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ امرداد ،۱۳٩٦
 

تعویض ایزوگام

تعویض ایزوگام

معمولا برای عایق کاری سقف ساختمان از ایزوگام استفاده می شود. ایزوگام سقف پس از مدتی کهنه می شود از بین می رود و باید آنرا تعویض یا در صورت امکان ترمیم کرد. یکی از خدمات شرکت ایران ایزوگام تعویض ایزوگام قدیمی و کهنه می باشد. نکته مهمی که در مورد تعویض ایزوگام قدیمی وجود دارد روش کار است. اگر کار تعویض ایزوگام به خوبی انجام شود هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. با تعویض ایزوگام کهنه و نوسازی آن، عایق رطوبتی ساختمان مانند روز اول خواهد شد.

تعویض ایزوگامهای کهنه

ایزوگام مصرفی پس از مدتی کهنه می شود و کارایی خود را از دست می دهد. در این صورت باید ایزوگام کهنه را تعویض کرد تا رطوبت به ساختمان صدمه وارد نکند. برای تعویض ایزوگام کهنه باید از افراد یا شرکتهای با تجربه در زمینه ایزوگام استفاده کرد. افراد متخصص در نصب ایزوگام می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. افراد کم تجربه و تازه کار ممکن است در اجرای کار مشکلی ایجاد کنند و به نتیجه کار صدمه وارد شود. در این صورت عایق رطوبتی ساختمان به خوبی عمل نخواهد کرد و ممکن است رطوبت وارد ساختمان شود. شرکت ایران ایزوگام برای نصب و تعویض ایزوگام از افراد با تجربه و حرفه ای در کار استفاده می کند و کار خود را با ضمانت انجام می دهد.

لزوم تعویض ایزوگامهای کهنه

با گذشت زمان ایزوگام کیفیت خود را از دست می دهد و دیگر کارایی عایق را ندارد. در این صورت نیاز است ایزوگام کهنه تعویض شود. اگر ایزوگام کهنه تعویض نشود با ریزش باران و آب، رطوبت وارد ساختمان می شود و دیوارهای و سقف ساختمان را از بین خواهد برد. این مشکل پس از مدتی باعث تخریب ساختمان می شود. برای جلوگیری از تخریب ساختمان و نفوذ رطوبت به داخل ساختمان باید ایزگام کهنه و آسیب دیده را تعویض و یا ترمیم کرد. شرکت ایران ایزوگام با  استفاده از مواد با کیفیت و نیروهای حرفه ای کار خود را انجام می دهد. ما نصب و تعویض ایزوگام سقف را تقبل می کنیم. این شرکت توانایی نصب ایزوگام در تمام مکانها و ساختمان ها را دارد.


 
 
ایزوگام،قیرگونی،آسفالت
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ٥:٤٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳ امرداد ،۱۳٩٦
 

خدمات ایزولاسیون و آسفالت شامل توزیع و نصب انواع ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت،
تهیه و نصب ایزوگام برای محوطه، پشت بام، شیروانی، سرویسهای بهداشتی، آشپزخانه، استخر و سد، مخازن آب و غیره،
اجرای قیر گونی بصورت تک لایه، دولایه و بیشتر،
تهیه و اجرای آسفالت برای محوطه، پیاده رو، پشت بام، خیابان و سایر،
زیر سازی، محوطه سازی، شیب بندی، رفع نم، ترمیم و عیب یابی و سایر خدمات مرتبط،
مشاوره و ارائه راهکارهای مفید بصورت حضوری و رایگان،
دارای کادری مجرب و متعهد و با ضمانت کتبی و بیمه نامه معتبر شرکت ، با قیمتی مناسب
اجرای قیر خالی ؛
اجرای قیرگونی یک لایه ؛
اجرای قیرگونی دولایه ؛
اجرای قیر گونی سه لایه ؛
اجرای آسفالت محوطه با ضخامت یک سانتی متر ؛
اجرای آسفالت نرمه پشت بام ؛
اجرای آسفالت ؛
قیمت ایزوگام بدلیل متنوع بودن محصول متفاوت است،
قیمت اجرا برای متراژهای کمتر از ۵۰ متر مربع بصورت توافقی میباشد.
به خاطر داشته باشید استفاده از محصولات غیر استاندارد و نیز نصب غیر اصولی باعث تخریب و کوتاه تر شدن عمر عایق و سپس نفوذ رطوبت به داخل سازه ها و تحمیل خسارات فراوان خواهد بود، لذا با مشاوره گرفتن از افراد اهل فن و متعهد محصولاتی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.


 
 
فرآیند تولید قیر
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ٤:۱۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
 

پس از جدا سازی مواد روغنی و یا سوختی درشرایط خلاء در فرآیندتولید قیر ، ته مانده برج خلاء ابتدا وارد واحد روغن سازی سپس وارد واحد Visbraker   برای تولید نفت کوره یا مازوت و در انتها وارد واحد آسفالت یا قیر سازی می گردد.

در واحد قیرسازی عملیات هوادهی و ایجاد اکسیداسیون در داخل راکتور به روش های Conventional  و Biturox  بر اساس تغییرات دمایی و میزان هوادهی ، خوراک تبدیل به انواع گریدهای قیر می گردد.

شکل ۱ –  مراحل تولید قیر

    انواع فرایند

۱)فرایند منقطع :

ابتدا برج مورد نظر با سطح دلخواه از قیر پر می شود. پیش گرم کردن از طریق چرخش قیر بین کوره و برج به دست می آید.گرم کردن مستقیم با استفاده از لوله آتش خوار در برج باعث کاهش کیفیت محصول می شود. هنگامی که دمای قیر به ۱۹۰ تا ۲۴۰ درجه سانتی گراد رسید هوادهی کامل آغاز می شود سپس گرمای حاصل از واکنش، دمای قیر را تا ۲۴۰ الی ۲۶۰ درجه سانتی گراد بالا برده و دما در آن حدود حفظ می شود.

مدت زمان دمیدن بین ۳ الی ۲۴ ساعت متغییر است. همان طور که در زمان آغاز عملیات برای جلوگیری از پدیده کف کردن از پاشیدن آب به درون ظرف خودداری می شود در مدت خنک شدن نیز هنگامی که دما به زیر ۲۰۰-۲۱۰ درجه سانتی گراد رسید نباید از تزریق آب به درون ظرف استفاده شود.

شکل ۲- فرایند منقطع

۲)فرآیند پیوسته :

این فرآیند مانند فرآیند منقطع می باشد با این تفاوت که هر گاه مشخصات قیر دمیده به مقدار مورد نظر رسید خوراک تازه به طور پیوسته و با کنترل جریان وارد شده و محصول دمیده بوسیله کنترل کننده ارتقاع خارج می شود. خوراک تازه در دمایی پایین تر از دمای عملیات وارد شده و بر اثر گرمای ناشی از واکنش دمیدن قیر درون برج ، گرم می گردد. کنترل دما به وسیله پیش گرم کردن خوراک ورودی در یک کوره یا مبدل حرارتی و یا با تکنیک های خنک کردن مانند تزریق آب صورت می گیرد.

 شکل ۳ – فرایند پیوسته

مقایسه بین فرآیندهای منقطع و پیوسته :

در جایی که محصولات با مشخصات مختلفی مورد نظر باشد فرایند منقطع مناسب تر است زیرا می توان شرایط خوراک و عملیات را تغییر داد. چنانچه مقادیر زیادی از یک نوع محصول مشخص مورد نظر باشد فرایند پیوسته مفید تر است. در اغلب عملیات های هوادهی در دماهای متوسط تغییر چندانی بین کیفیت محصول واحد های منقطع و پیوسته وجود ندارد.

روش Biturox )Bitumen (Turbo Oxidizer

در این فرآیند از راکتورهای بخصوصی که دارای لوله هایی از هوا و توربین های مخصوص جهت توزیع هوا و ایجاد حباب های درشت در انتهای آن است استفاده می شود. در این راکتورها شکستن و هم زدن مخلوط باعث تولید حباب های ریز می شود ، در نتیجه میزان اکسیژن مصرفی نسبت به Conventional  کمتر شده و هوایی در داخل راکتور محبوس نمی گردد. در این روش قیر داخل استوانه درونی راکتور بر اثر هوازنی با حرکت بالا رونده به سطح بالایی استوانه رسیده و مجدداً از بدنه بیرونی این استوانه به طرف پایین راکتور سرریز شده و یک اختلاط داخلی کامل به وجود می آید.

در فرآیند Biturox با کنترل درجه حرارت برج اکسیداسیون و گرفتن گرمای اضافی واکنش از تشکیل کک در داخل راکتور جلوگیری می شود.

متغییر های فرآیند :

دو متغییر تاثیر گذار بر روی قیر دمیده ، ترکیب خوراک و طول زمان هوادهی می باشد. سایر متغییر ها شامل درجه حرارت ، شدت هوادهی و ارتفاع قیر است. کاهش مدت زمان اقامت قیر در برج ، در دما و زمان هوادهی ثابت عموماً به صرفه می باشد. معمولاً فرایند در فشار اتمسفر انجام می گیرد. طراحی برج و روش عملیات نیز بدلیل آنکه در میزان روغن از دست رفته موثر می باشد باعث تاثیر در خواص محصول می شود.

الف) خوراک :

مشخصات خوراک و محصول مورد نظر از طریق آزمایش های خوراک ، تعیین نیاز بازار و مشخصات قیر لازم برای مخلوط کردن با قیر نرم در واحد های ایزولاسیون یا آسفالت و … تعیین می گردد. خوراک بیشتر واحدهای هوادهی در ایران قیر ۶۰/۷۰ پالایشگاه می باشد. آنالیز قیر ۶۰/۷۰ را می توانید در صفحه آنالیز قیر عرضه شده توسط شرکت فیدار اصفهان ببینید.

ب) دما :

پس از تعیین مشخصات خوراک و محصول ، دمای هوادهی مشخص می شود. دما در موارد زیر تاثیر بسزایی دارد :

۱) نوع و سرعت واکنش شیمیایی که باعث تغییر در کیفیت محصول می شود

۲) کندروانی قیر که عامل تعیین کننده ای در میزان مصرف اکسیژن است.

کیفیت قیر دمیده با کاهش دما بهبود می یابد. قیر های دمیده شده در دماهای بالا دارای مقدار شاخص نفوذ کمتری است. در هنگام تعیین دمای فرآیند ، باید ملاحظات مربوط به حداکثر مقدار مجاز اکسیژن موجود در گازهای خروجی و رابطه بین هزینه های تولید با کیفیت محصول را در نظر گرفت.

ج) ابعاد ظروف هوادهی :

شدت دمای هوادهی و ارتفاع مایع را با توجه به ابعاد و ظرفیت ظروف هوادهی تعیین می کنند. برج های پیشرفته عموماً دارای ارتفاع ۶ متر می باشند. البته برج هایی با ارتفاع ۷/۵ تا ۱۱ متر هم ساخته شده که نتایج خوبی در برداشته است.

د) ارتفاع مایع :

ارتفاع کم قیر همراه با غلظت بالای اکسیژن باعث انفجار می گردد ارتفاع بالا نیز ممکن است منجر به سرریز قیر به درون سیستم خروج گاز و یا خروج از طریق ابزار آزادساز فشار گردد. خواندن دما با انواع وسایل و در ارتفاع های مختلف می تواند ایجاد اشکال در ارتفاع قیر ویا وجود بیش از حد کف را نمایان سازد. تفاوت دمای معمول بین سطح بالایی قیر و بخار های قسمت خروجی بین ۲۵ الی ۳۵ درجه سانتی گراد است.

مشکلات عملیات

۱) به وجود آمدن کک :

دمای زیاد لوله های آتش خوار و همچنین سرد شدن بخارات خروجی در بالای برج منجر به تولید کک می شود که این تکه ها می تواند وارد پمپ شده و به آن آسیب برساند. برای جلوگیری از این امر بهتر است از تورهای کک گیری در سر راه خروج قیر از برج استفاده شود.

۲) سرد شدن خط لوله و مسدود شدن آن :

در عملیات منقطع که بین دو بارگیری فاصله زمانی وجود دارد این موضوع باعث مسدود شدن خط لوله می گردد. برای رفع این مشکل نصب یک خط لوله کوچک حاوی روغن داغ یا بخار در مجاورت لوله ها پیشنهاد می گردد زیرا استفاده از آتش با چوب و گازوییل ویا مشعل برای گرم کدن لوله ها علاوه بر تخریب لوله و شیرآلات باعث آلودگی محیط زیست می گردد.

۳) بازگشت نهایی :

اگر محصول به مقدار زیاد دمیده شده باشد و پس از عملیات هوادهی بلافاصله سرد نشود فرآیند دپلیمریزاسیون و یا کراکینگ حرارتی رخ می دهد که بازگشت نهایی می گویند. بر اثر این اتفاق قیر نرم شده و نفوذپذیری آن افزایش می یابد. بازگشت نهایی یک مشکل معمول در واحدهای منقطع می باشد که با سرد کردن ناگهانی محصول (درحدود ۲۰ درجه سانتی گراد) کنترل می شود.

۴) انفجار گازها و بخارات :

برای جلوگیری از این مشکل باید شدت هوادهی و ارتفاع قیر درون برج کنترل شود. در برج های بزرگ برای جلوگیری از ایجاد خسارت در اثر انفجار و افزایش ناگهانی فشار ، یک دیسک راپچر در بالای برج تعبیه می گردد. روش دیگر بازگرداندن بخارات به درون دمنده می باشد. سیستم دیگر شامل عبور دادن بخارات خروجی به درون یک کندانسور افقی و طویل هوا و سپس ارسال به دودکش است. این کار باعث گیر افتادن روغن های همراه و رقیق شدن بهتر مواد تبخیری می شود.

روش تولید قیر با گرید ۶۰/۷۰  :

Vacuum Bottom یا خوراک واحد پس از ارسال از دستگاه تقطیر با حرارت حدود ۳۷۰ – ۴۰۰ درجه فارنهایت به سمت واحد آسفالت یا قیر سازی رفته و از قسمت بالای برج به داخل آن می ریزد.

Air line   دومین لوله ورودی به برج می باشد که از بالای برج وارد شده و تا انتهای برج امتداد دارد. این   لوله در کف برج به رینگ های سوراخ سوراخ متصل می باشد. وجود این رینگ ها باعث می شود که هوا به  طور یکسان و همواره با قیر در تماس باشد. قطرات احتمالی آب موجود در هوا بوسیله دستگاه مخصوص گرفته شده و هوای کاملاً خشک وارد برج ها می شود. هوا پس از ورود به رینگ های برج و خروج از لابلای Vacuum Bottom  باعث اکسیداسیون و احیا شده که این عمل باعث بالا رفتن درجه حرارت داخل برج و در نتیجه موجب جدا کردن مولکول های سبک موجود در خوراک می شود. محتویات باقیمانده ماده سنگینی است که قیر ۶۰/۷۰ نامیده می شود که پس از خروج از برج بوسیله پمپ وارد کولر های واحد می گردد. قیر موجود در Tube  های کولر پس از سرد شدن تا دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت از کولر خارج و سه قسمت می شود. یک قسمت آن به طرف مخازن قیر ۶۰/۷۰ رفته ، قسمت دیگر که Cold Recycle  نام دارد مجدداً با خوراک دستگاه مخلوط و به برج برگردانده می شود. قسمت سوم قیری است که به سمت سکوهای بارگیری تانکر می رود.

 عوامل موثر در تولید قیر :

۱) با افزایش مقدار هوای تزریقی و درجه حرارت سر عت واکنش افزایش می یابد

۲) افزایش مدت زمان توقف قیر در داخل برج باعث افزایش Soft  یا نرمی قیر می شود.

۳) شروع واکنش در ۴۲۰ درجه فارنهایت بوده و در ۵۵۰ درجه فارنهایت به سرعت ازدیاد می یابد. انجام واکنش در ۴۰۰ درجه فارنهایت و پایین تر به کندی صورت می گیرد.

۴) با ثابت بودن نسبت تغییرات درجه حرارت ، افزایش نسبت هوادهی باعث افزایش درجه حرارت می شود و برعکس.

۵) واکنش حرارتی بوسیله Cold Recycle  قابل کنترل است.

۶) اگر ارتفاع سطح مایع کم باشد کم کردن مدت زمان توقف توصیه نمی شود زیرا در اثر تماس مایع داغ و هوای اضافی خارج شده از لابلای مولکول های مایع منجر به آتش سوزی می شود.

۷) هر چه اختلاف درجه حرارت(Point 1) با درجه حرارت (Base) بیش تر باشد واکنش اکسیداسیون و احیا بهتر انجام می شود.

۸) برای جلوگیری از آتش سوزی در بالای برج Snuffing Steam  به برج تزریق می شود.

۹) لوله آب متصل به برج که برای شستشوی آن در زمان تعمیرات اساسی به کار می رود در زمان فعال بودن برج بایستی Blank  گردد.

۱۰)در قسمت بالای برج علاوه بر Vapor Line  لوله ۱۶ اینچی دیگری هم وجود دارد که در زیر آن Rupture Disc  یا شیر ایمنی برج قرار دارد.عملکرد این شیر به گونه ای است که اگر فشار به ۱۵ پوند برسد این Disc  با صدای زیاد پاره شده و موجب تخلیه محتویات برج به داخل حوضچه می شود. در صورت بروز این اتفاق باید دستگاه را بست و Disc  را مجدداً تعویض نمود.

      مشخصات بعضی از دستگاه های موجود در واحد قیرسازی :

۱) کولرها

این دستگاه شامل دو قسمت Tube  و Shell است. قیر وارد لوله های کولر که همان Tube  است شده و پس از تبادل با ماده اطراف این لوله که Boiler Feed Water  (آب خنک متشکل از آب و بخار با فشارزیاد) نام دارد وارد Shell  می شود. بدین ترتیب حرارت قیر که حدود ۵۰۰ درجه فارنهایت است گرفته شده و به حدود ۳۵۰ درجه فارنهایت می رسد.

۲) کوره سوزاننده مواد زائد(Incinerator 1001)

جهت سبک کردن گازهای سنگین و خطرناک جدا شده از قیر و صعود آن به اتمسفر از این کوره استفاده می شود.

طرز کار :

گازها پس از عبور از شیر برقی سولفوئید وارد مشعل کوره می شود. در صورت خاموش شدن شعله چشم الکترونیکی موجود در دستگاه به FIC  فرمان می دهد تا شیر ورودی گاز بسته شده و تنها Vent  آن به طرف اتمسفر باز شده تا گاز در داخل کوره جمع نشده و باعث انفجار نگردد. برای اطمینان از عاری بودن کوره از گاز عمل Purging  یا پاک سازی بوسیله بخار ۶۰ پوندی انجام می شود.

۳)سیستم های فرعی واحد :

Flushing Oil : این ماده تحت فشار از واحد تقطیر به این واحد فرستاده شده و در زمان بستن دستگاه جهت شستشوی تمام لوله هایی که بوسیله Steam Jacket  و Steam  گرم می شود بکار می رود.


 
 
قیمت قیر گونی و آسفالت با اجرا
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ۳:٥٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
 

قیمت هر متر مربع قیر گونی با اجراء یک لایه 9000      تومان

قیمت هر متر مربع قیر گونی با اجراء دو لایه  14000     تومان

قیمت هر متر مربع با ضخامت یک سانتیمتر     3700       تومان

قیمت هر تن اسفالت پخش با اجراء اسفالت 25-0 بر حسب تن پخش 170000    تومان

قیمت هر تن اسفالت پخش با اجراء اسفالت 12-0 بر حسب تن پخش 175000    تومان

قیمت هر تن اسفالت پخش با اجراء اسفالت  8-0  بر حسب تن پخش 180000    تومان

قیمت هر تن اسفالت پخش با اجراء اسفالت  6-0  بر حسب تن پخش 185000    تومان

قیمت قیر شل 60/70 خالص هر بشکه فروش  140000 تومان

قیمت قیر کارتونی درجه یک خالص هر بسته     15000   تومان

قیمت گونی چتایی پر عرض هر یارد   2100    تومان

قیمت گونی چتایی پر عرض هر عدل 2100000تومان


موبایل: 09124131269 (کرمی)

سایت : www.sarbampush.com


 
 
قیمت ایزوگام با نصب در تهران
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ۳:٤٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ امرداد ،۱۳٩٦
 

ایزوگام بامگستر دلیجان ثبت۱۱۷ دلیجان دولایه فویلدار با نصب هر متر ۸۵۰۰ تومان(بدون فویل ۸۲۰۰)

ایزوگام غزال شرق دلیجان دولایه فویلدار با نصب هر متر ۷۰۰۰ تومان(بدون فویل ۶۷۰۰)

ایزوگام سپهر گستر دلیجان فویلدار با نصب با روکش آلومینیوم هر متر ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل ۷۲۰۰)

ایزوگام مرجان دلیجان دولایه با روکش آلومینیوم هر متر ۸۰۰۰ تومان(بدون فویل ۷۷۰۰تومان)

ایزوگام عایق شرق دولایه با روکش آلومینیوم هر متر ۸۰۰۰ تومان (بدون فویل۷۷۰۰ تومان)

ایزوگام سایبان شرق دلیجان دولایه با روکش آلومینیوم هر متر ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام سینا بام دلیجان ثبت ۱۱۷ دولایه با روکش آلومینیوم هرمتر ۸۵۰۰ تومان(بدون فویل۸۲۰۰ تومان)

ایزوگام سپهر بام پوش دولایه با روکش آلومینیوم هر متر ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل ۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام سادات دلیجان دولایه با روکش آلومینیوم هر متر۸۵۰۰ تومان(بدون فویل۸۲۰۰ تومان)

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان با روکش آلومینیوم هر متر۷۵۰۰ تومان(بدون فویل۷۲۰۰تومان)

ایزوگام غرب گستر دلیجان دولایه روکشدار هر متر ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل ۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام مرجان دلیجان تک لایه هر متر  ۷۰۰۰فویلدار تومان

ایزوگام اصل تهران استاندارد دو لایه   هر متر  ۸۵۰۰ تومان(بدون فویل۸۲۰۰ تومان)

 ایزوگام حفاظ بام اصل دلیجان استاندارد دو لایه  هرمتر۸۵۰۰ تومان(بدون فویل۸۲۰۰ تومان)

ایزوگام گستر بام دلیجان دلیجان دلیجان  استاندارد دولایه با  هر متر ۷۵۰۰تومان(بدون فویل۷۰۰۰ تومان)

ایزوگام رضوان گستر دلیجان دولایه با روکش آلومیینیوم هر متر  ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل ۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام نمونه دلیجان دولایه استاندارد با  هر متر  ۸۳۰۰تومان(بدون فویل۸۰۰۰ تومان)

بهگام شرق دلیجان هر متر دولایه استاندارد روکش دار ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام رها گستر دلیجان هر متر روکشدار ۷۵۰۰تومان(بدون فویل ۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام شرق دلیجان دو لایه استاندارد باروکش هر متر  ۸۰۰۰تومان بدون فویل۷۷۰۰ تومان)

ایزوگام سپهر گستر دلیجان استاندارد  هرمتر ۷۵۰۰تومان(بدون فویل۷۲۰۰ تومان)

ایزوگام بام پوشان دلیجان هر متر ۷۵۰۰ تومان(بدون فویل ۷۲۰۰ تومان)

شرق دنا دلیجان قیمت هر متر  ۷۰۰۰ تومان(بدون فویل۶۷۰۰ تومان)

ایزوگام شرق مشهددو لایه با کد ۶۷۳۶استاندارد هر متر۹۰۰۰ تومان(بدون فویل ۸۷۰۰ تومان)

ایزوگام اصل دلیجان دولایه استاندارددولایه استاندارد هرمتر ۸۵۰۰ تومان(بدون فویل۸۲۰۰ تومان)

ایزوگام طلوع شمس دولایه استانداردساده هر متر ۸۰۰۰ تومان(بدون فویل۷۷۰۰ تومان)برای اطلاع از قیمت روز ایزوگام بامپوشان ، سامان دلیجان ، گستربام دلیجان ،ایزوگام یکتا بام دلیجان-ایزوگام صدف دلیجان-اصل الوند-هگمتانه همدان-پشم شیشه شیراز-ایروف گستر-باران پوشش-گل پوشش دلیجان-شرق گستر دلیجان-شرق طلایی-عمران -عایق سفید-پرایمر مخصوص و قیمت انواع ایزوگام های دلیجان لطفا تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان در خصوص انواع ایزوگامها میتوانید با ما در تماس باشید.

قیمت فوق ایزوگام بر حسب رول تحویل مشتری میشود .

مواردی که جلوی آنها “ساده” یا “فوئلدار” درج نشده است.قیمت بر اساس ساده پودری می باشد.

بازدید از کار و تشخیص عیب در هر نقطه از تهران رایگان می باشد.

برای گرفتن قیمت روز قیر و گونی و آسفالت و…لطفا تماس بگیرید.


مژده مژده

ایزوگام های نصب شده توسط شرکت با بیمه نامه معتبر ممهور به مهر بیمه ایران و شرکت تولیدی ایزوگام و ضمانت نامه معتبر ۱۰ ساله می باشد.

با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان درزمینه ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت در خدمت هموطنان عزیز می باشیم.

موبایل: 09124131269 (کرمی)

سایت : www.sarbampush.com


 
 
قیمت آسفالت با اجرا در مرداد 96
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ۸:٢٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
 

۱-قیمت هر متر آسفالت محوطه باضخامت یک سانتیمتر۴۰۰۰تومان

۲- قیمت هر مترآسفالت نرمه پشت بام بااجرا ۵۸۰۰ تومان

۳-قیمت آسفالت به ازای هر تن پخش بااجرا(اجرت اجرای آسفالت )۵۵۰۰۰ تومان

۴-قیمت هر تن آسفالت محوطه با هزینه اجرا ۲۳۰۰۰۰ تومان

۵- قیمت اجرای قیروگونی یک لایه با قیر درجه یک پاسارگاد ۹۰۰۰ تومان

۶-قیمت اجرای قیروگونی  دولایه  با قیر درجه یک پاسارگاد ۱۴۰۰۰تومان

۷- قیمت قیروگونی سه لایه با قیر درجه یک پاسارگاد ۱۸۰۰۰ تومان

۸-قیمت قیر شل ۶۰/۷۰ بشکه بزرگ ۱۵۰۰۰۰ تومان

۹-قیمت قیر مخلوط درجه یک پاسارگاد ۱۶۰۰۰۰ تومان

۱۰-قیمت قیر سفت کارتنی ۲۰۰۰۰تومان

۱۱-قیمت گونی بنگال درجه یک ۲۱۵۰ تومان

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09124131269 (کرمی)تماس بگیرید و یا به سایت www.sarbampush.com مراجعه فرمایید.


 
 
قیمت ایزوگام با نصب در مرداد 96
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ۸:٢٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
 

نمایندگی فروش و نصب بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام های دلیجان با بهترین و مجربترین کادر اجرایی

۱- قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب     هر متر مربع      ۹٫۰۰۰ تومان

۲- قیمت ایزوگام سپهر شرق دلیجان با نصب  هر متر مربع     ۸٫۰۰۰  تومان

۳- قیمت ایزوگام شرق دلیجان  با نصب         هر متر مربع       ۸٫۰۰۰ تومان

۴- قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان با نصب   هر متر مربع      ۸٫۵۰۰ تومان

۵- قیمت ایزوگام حفاظ بام تهران  با نصب      هر متر مربع       ۸٫۲۰۰ تومان

و …………..

 برای گرفتن قیمت روز ایزوگام ها با ما تماس بگیرید.

09124131269

www.sarbampush.com

کار خوب و با کیفیت تبلیغ ماست


 
 
قیمت ایزوگام بدون نصب در مرداد 96
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ۸:۱٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
 

لیست قیمت انواع ایزوگام استاندارد دلیجان و سایر شهرها

قیمت ها بر حسب هر متر خام ایزوگام و بدون اجرا می باشد.

تمامی ایزوگام ها فویلدار می باشند.

 

نوع محصول
متراژ      
قیمت به تومان
بام گستردلیجان کد 117 هر متر 6000
تهران عایق اصل هر متر 6000
شرق مشهد با کد 6736 هر متر 6500
شرق دلیجان هر متر 5000
شهربام عایق ارومیه هر متر 6000
 پدیده عایق دلیجان هر متر 5500
مرجان دلیجان هر متر 5000
 حفاظ بام میهن هر متر 5500
سامان دلیجان هر متر 8500
حفاط بام اصل دلیجان هر متر 6000
سراپوش دلیجان هر متر 6000
سینا بام دلیجان هر متر 5500
 پشم شیشه دلیجان هر متر 5500
 ستاره طلایی دلیجان هر متر 5000
 کیان گستر دلیجان هر متر 5000
 شرق طلایی دلیجان هر متر 5000
غرب گستر دلیجان هر متر 5000
 اصل دلیجان هر متر 5000
 گیتی گستر دلیجان هر متر 5000
 سپهر گستر دلیجان هر متر 5000
 جنت دلیجان هر متر 5000
 بوم گستر دلیجان هر متر 5000
 ارام گستر دلیجان هر متر 5000
 رضوان گستر دلیجان هر متر 4500
شرق شفق دلیجان هر متر 4500
 سخت پوشان هر متر 4500

 

فروش انواع ایزوگام دلیجان،تهران،مشهد،تبریز،ارومیه،همدان و سایر شهرها به سراسر ایران
با استاندارد CE اروپا و ISO 9001-2008
همراه با بیمه نامه 5 و 7 ساله بیمه ایران  و 10 سال ضمانتنامه کتبی شرکت
برای مشاوره رایگان در مورد خرید انواع ایزوگام دلیجان و ایزوگام های تهران،مشهد،تبریز،ارومیه ، همدان و سایر شهرها  و اطلاع از قیمت روز ان میتوانید با ما تماس بگیرید.

موبایل : 09124131269 کرمی

سایت : www.sarbampush.com


 
 
ساخت ایزوگام ایران
نویسنده : رضا کرمی - ساعت ٧:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٦
 

ایزوگام ایران چیست؟


ایزوگام ایران کاملترین عایق رطوبتی پیش ساخته و حاصل آخرین تجربیات مهندسین و شیمی دانان بزرگ دنیاست که با استفاده از تکنولوژی اروپا همگام با پیشگامان صنعت عایق دنیا در ایران تولید می گردد.

امتیازات عایق پیش ساخته ایزوگام ایران:


احتیاج به برف روبی ندارد.
نصب و کاربرد آن منجر به آلودگی محیط زیست نخواهد شد.
نصب آن سریع است.
به مراتب ارزانتر از سایر روش ها می باشد.
بیمه نامه طولانی مدت تضمین کیفیت دارد.
سبک است و هر متر مربع تقریبا ۴ کیلوگرم وزن دارد و جلوگیری از بار اضافه سقف نموده که در مقابل خطرات احتمالی زلزله میزان خسارتهای جانی و مالی را به مراتب کمتر می کند.
به علت وجود الیاف تیشو به عنوان عایق حرارتی از هدر رفتن انرژی در ساختمان جلوگیری می نماید.
در مقابل حرارت و برودت مقاوم است.
بر خلاف قیرگونی هرگز دچار پوسیدگی نمی شود.
به علت دارا بودن لایه مخصوص پلی استر در مقابل فشارهای احتمالی ناشی از انبساط و انقباض ساختمان مقاوم است.
در مقابل گازها و اسید های شیمیایی و اشعه خورشید مقاوم است.
بجز استفاده از مواد اولیه قیر اصلاح شده بوسیله مواد پلیمری از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند الیاف شیشه و الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود.

عایق پیش ساخته ( ایزوگام )
بام گستر لایه
ویژگی های ایزوگام ایران
انعطاف پذیری در سرما حداکثر 0 درجه سانتیگراد
نقطه نرمی شیره با روش گلوله و حلقه حداقل ۱۲۰ درجه سانتیگراد
درجه نفوذپذیری شیره حداکثر ۲۰ درجه سانتیگراد
مقاومت کششی طولی حداقل ۵۰ کیلوگرم بر ۵ سانتیمتر
مقاومت کششی عرضی حداقل ۳۵ کیلوگرم بر ۵ سانتیمتر
ابعاد بسته بندی عرض ۱ متر و طول ۱۰ متر
ضخامت ۴ میلیمتر
وزن بسته بندی ۴۰ کیلوگرم
منطبق با استاندارد ملی ایران 

 
 
Scroll To Top